2021 - Vendelhulde voor Sinterklaas bij het Pietenhuis

de jeugdige vendeliers hebben er zichtbaar zin in

(Volop plezier en wij hebben er zin in)

Burgemeester van Riswijk was door het Sinterklaasjournaal benaderd met de vraag of hij een leuk idee had voor de landelijke intocht op paleis Soestdijk, met een cadeautje uit de gemeente Zevenaar. En dat had hij natuurlijk! “Want aan belangrijke mensen doen wij hier namelijk altijd een vendelhulde cadeau”, aldus de burgemeester. 

En zo toog het gehele gezelschap uit Zevenaar per bus naar Paleis Soestdijk om daar een speciale vendelhulde te brengen aan Sinterklaas. Al met al een bijzondere en leuke dag, waarbij de vendelhulde ook op televisie te bewonderen was tijdens het Sinterklaas journaal van zaterdag 13 november jongstleden als onderdeel van de landelijke intocht. 

Op zondag 14 November mochten wij allen de Sint wederom begroeten en verrassen met een vendelhulde, maar dan in ons eigen dorpje Pannerden.

sint vendel2

Sint-Nicolaas is er klaar voor en wacht met spanning op onze vendeliers.

sint vendel3

Daar komen we aan!

sint vendel

En met ons allen nog even op de foto als afsluiting van een mooie dag!

Uitzending gemist?

Zie ook: https://www.npostart.nl/intocht-sinterklaas-2021/13-11-2021/VPWON_1335118

Het begint rond 18 minuut 30.

 

Postadres

Aerdtsestraat 18

6911AS Pannerden

Email: senaat@claudiuscivilis.nl

Privacy Statement

Wilt u weten hoe wij met uw gegevens om gaan? U vindt het in ons Privacy Reglement Claudius Civilis.

Bezoekadres

Dorpsplein 11

6911 AJ Pannerden

0316 - 371319

Voor al uw vragen gerelateerd aan Schuttersgilde Claudius Civilis:

senaat@claudiuscivilis.nl

Sorry, this website uses features that your browser doesn’t support. Upgrade to a newer version of Firefox, Chrome, Safari, or Edge and you’ll be all set.